
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai Kona
1.6 GDI HEV Fashion TREKHAAK | NAVIGATIE | KRELL AUDIO
€ 21.925202154.899 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2021 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.932 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Behalve een markant design biedt de Hyundai Kona ook uitstekende rijkwaliteiten en zeer veel ruimte. Deze Kona is uit 2021 en heeft 54899 kilometer gelopen. Een krachtige viercilinder benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De achteruitrijcamera geeft je duidelijk zicht op de ruimte achter de auto. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. Topprestaties in muziek en geluid? Dat is bijgeleverd in de vorm van het high performance audiosysteem! Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. De uitrusting van deze Hyundai is met dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry behoorlijk compleet.
In de Hyundai Kona heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die je een duidelijk signaal geeft wanneer je achter het stuur in slaap dreigt te vallen. Ook helpen het head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. We kunnen je wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als je hem zelf komt bekijken en ervaren. Neem je snel contact met ons op?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
Interieur
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Forward collision-avoidance assist (fca) (AEB)
- Rijstrooksensor met correctie
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- kleur grijs
- Lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2019 - dec. 2020
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 529 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Aanvullende garantielabels: Hyundai Promise - Approved Used Cars
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Hyundai Forepark Rhone 18 2491AP 'S-GRAVENHAGE, NL 0703073965 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Bedrijfsinformatie
Met deze occasion van Wittebrug Hyundai Den Haag kiest u voor kwaliteit! Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie (vanaf € 4.500 ,-).
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s standaard met een BOVAG 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor het Wittebrug Servicepakket! Uw nieuwe auto krijgt dan voor levering een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof en/of een volgeladen accu, Wittebrug voordeelpas, minimaal 12 maanden geldige APK keuring, 130 punten kwaliteitscontrole en minimaal 15.000 kilometer of 12 maanden onderhoudsvrij rijden.
Hoewel wij onze uiterste best doen om onze auto's zo compleet mogelijk aan u te presenteren, zijn druk- en zetfouten altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom dan ook om de auto voor aankoop te controleren op de aanwezigheid van de voor u belangrijke opties. Bij twijfel over de aanwezigheid van een bepaalde optie kijken wij dit voor aankoop uiteraard graag extra voor u na
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.580 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 147 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.210 x 1.800 x 1.570 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.351 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 374 - 1.143 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 974 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Wittebrug Autobedrijven Hyundai Forepark
Rhône 182491 AP Den Haag


















































