

Hyundai ix35
1.6i GDI Volledig Dealer Onderhouden Trekhaak
€ 10.4952015148.463 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2015 |
| APK | 6 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.995 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Hyundai ix35 1.6 GDI | 2015 | 1e Eigenaar | Dealer Onderhouden | Panorama | Navi | Camera
Huisgarantie inbegrepen!
Zeer nette en uitstekend onderhouden Hyundai ix35 1.6 GDI uit 2015 aangeboden. Deze auto is afkomstig van de eerste eigenaar en is altijd volledig dealer onderhouden. Zowel technisch als optisch verkeert de auto in zeer goede staat. Dankzij de betrouwbare 1.6 benzinemotor, hoge instap en rijke uitrusting is dit een ideale gezinsauto én comfortabele reisauto.
De Hyundai combineert comfort, ruimte en betrouwbaarheid met een sportieve uitstraling dankzij de 17 inch lichtmetalen velgen, metallic/mica lak en het fraaie panorama dak.
Belangrijkste pluspunten:
1e eigenaar
Volledig dealer onderhouden
Elektrisch glazen panorama-dak
Navigatie full map
Achteruitrijcamera
Stoelverwarming vóór
Climate control
Cruise control
Trekhaak vriendelijk model
Hoge instap en ruime zit
Zuinige en betrouwbare 1.6 benzinemotor
Comfort & Interieur
De auto is rijk uitgerust met onder andere:
Electronic climate control
Cruise control
Lederen stuurwiel en versnellingspook
Lederen/stof bekleding
Verwarmde voorstoelen
Armsteun voor en achter
Verstelbare lendesteunen
Multifunctioneel stuurwiel
Elektrische ramen voor en achter
Achterbank in delen neerklapbaar
Multimedia voorbereiding
Radio-CD/MP3 speler
Bagagedek en bagagescheidingsnet
Exterieur
Elektrisch glazen panorama-dak
Metallic / mica lak
17” lichtmetalen velgen
Dakrails
Extra getint glas
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Verwarmbare buitenspiegels
Mistlampen voor
Achteruitrijcamera
Veiligheid
Uiteraard voorzien van diverse veiligheidssystemen:
ABS / ESP
Hill Hold functie
Meerdere airbags
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Start/stop systeem
Regensensor
Dimlichten automatisch
Actieve hoofdsteunen
Startblokkering
Deze Hyundai ix35 rijdt, schakelt en stuurt uitstekend. Een comfortabele en betrouwbare SUV met veel opties en een keurige onderhoudshistorie.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit. Inruil bespreekbaar.
---
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/60 R17
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Huisgarantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.591 cc |
| Max. vermogen | 99 kW (135 pk) |
| Max. koppel | 165 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.820 x 1.660 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 591 - 1.436 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 859 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | C |





