

Hyundai ix35
2.0i i-Catcher Dealer onderhouden| Camera| Leder
€ 14.450201596.185 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2015 |
| APK | 21 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.484 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Hyundai ix35 2.0i i-Catcher Dealer onderhouden| Camera| Leder
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Prachtige en rijk uitgeruste Hyundai ix35 2.0 Automaat uit 2015 met slechts 96.000km! Auto is afkomstig van de 2e eigenaar en altijd dealer onderhouden.
Internet meeneemprijs €14.450,-
Prijs op basis van inruil €15.450,-
De auto is compleet, wordt geleverd met twee sleutels en alle bijbehorende papieren. Daarnaast is de auto goed onderhouden en heeft deze geen schade verleden. Volledig in de eerste lak.
Voor meer info of een vrijblijvende offerte / proefrit: tel. 06-38053225 ook buiten openingstijden of info@autokuepers.nl - Auto Kuepers is erkend BOVAG bedrijf. OPEN OP AFSPRAAK!
Wij adviseren u om ons te bellen of mailen voordat u de moeite neemt om naar een auto te komen kijken, dan weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is en dan kunnen wij de auto klaarzetten voor een vrijblijvende testrit.
Voor meer en betere foto's kijk op de website http://www.autokuepers.nl
Kwaliteit is voor ons erg belangrijk. Wij kopen auto's in tegen betaalbare prijzen, hebben geen duur en groot pand en hebben geen personeel waardoor wij de auto's tegen scherpe prijzen kunnen aanbieden!
Auto Kuepers
Magnesiumstraat 21A 4
6031RV Nederweert
0638053225
info@autokuepers.nl
autokuepers.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie, maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Max. vermogen | 122 kW (166 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.820 x mm |
| gewicht | 1.372 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,9 l/100km (1 op 9,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |





