
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hyundai i20
Comfort 1.0 T-GDi 90pk | €2.050 VOORRAADVOORDEEL | APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO | LM-VELGEN | DODEHOEKBEW. |

Hyundai i20
Comfort 1.0 T-GDi 90pk | €2.050 VOORRAADVOORDEEL | APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO | LM-VELGEN | DODEHOEKBEW. |
€ 28.995202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2026 |
| APK | 29 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 29.795 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Qua niveau kan Hyundai de strijd met topmerken uitstekend aan. Maar dan die lage prijs! Zouden ze dat bedoelen met 'New Thinking. New Possibilities'? Deze gloednieuwe wagen is onmiddellijk uit voorraad leverbaar. Met de pittige benzinemotor en de handgeschakelde zesversnellingsbak manoeuvreert u moeiteloos door het verkeer. Verder is de Hyundai uitgerust met: LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Uw rit wordt comfortabel en veilig gemaakt door het digitale dashboard dat alles projecteert wat u wenst in de digitale wereld van mobiliteit. Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Ook airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes zijn aan boord.
In de Hyundai i20 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Een aanrijding met een andere weggebruiker die zich in uw dode hoek bevindt, heeft meestal ernstige gevolgen, zeker bij kwetsbare verkeersdeelnemers. De actieve dodehoekdetectie helpt dit risico sterk te verkleinen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
Bedrijfsinformatie
Standaard leveren wij deze kwaliteitsoccasion inclusief het ‘H-Point Occasion Basis Afleverpakket’ (alle onvermijdbare kosten; kenteken tenaamstelling en eventueel een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto). Om uw 'nieuwe' auto in een zo perfect mogelijke staat aan u af te leveren adviseren wij u om voor een upgrade te kiezen. Voor slechts € 1.099,- bieden wij het 'H-Point Comfort Afleverpakket' aan. Alles wordt dan tot in de puntjes verzorgd en u kunt rekenen op uitgebreide garantiezekerheden! Voor € 300,- extra kunt u ook nog kiezen voor het ‘H-Point Excellent Afleverpakket’.
Uw auto financieren? Met onze EXTRA LAGE RENTE DEALS hebben wij altijd een passend financieringsvoorstel voor iedereen. Profiteer bij aanschaf van uw kwaliteitsoccasion van scherpe rentetarieven. Vraag een van onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden.
Interesse in deze auto? Kom dan langs bij onze vestiging, bel ons óf vraag online meer informatie aan. Zoekt u wellicht een andere auto? Wij hebben een grote aanbod kwaliteitsoccasions op voorraad van diverse merken en u bent van harte welkom voor een uitgebreide bezichtiging of proefrit!
Hoewel onze advertenties met de grootste zorg zijn samengesteld kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van uitrustingsniveaus, opties en accessoires. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- mica kleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Nieuwe auto: Rijklaar
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.780 x mm |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 910 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Energielabel | D |
Opties
H-Point Gorinchem
Van Hogendorpweg 64204 XW Gorinchem































