
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i20
1.0 T-GDI Comfort | Z&Z Top Deal | € 30.709, nu voor € 28.209 |
€ 28.209202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2026 |
| APK | 26 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 29.795 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- mica kleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 484 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 464 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket: Nieuwe auto: Nulbeurt, 2 kentekenplaten, een in- en uitwendige poetsbeurt, transportkosten, recyclingsbijdrage, leges, gevarendriehoek, lampenset, lifehammer, hesjes, een volle tank brandstof en 60 maanden fabrieksgarantie. Tevens is hier de recyclingsbijdrage en verwijderingsbijdrage in opgenomen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.780 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 910 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Zeeuw & Zeeuw Hyundai Spijkenisse
Curieweg 233208 KJ Spijkenisse

































