
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i20
1.0 T-GDI Comfort NAVIGATIE | AIRCO | PARKEERCAMERA p4
€ 19.925202531.671 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 juli 2025 |
| APK | 22 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 27.995 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Bij Hyundai geldt het motto 'New Thinking. New Possibilities'. En dat merk je aan ieder model. Hij rijdt lekker, deze Hyundai. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Ontdek de digitale mobiliteitswereld, met zijn dashboard dat alle noodzakelijke informatie projecteert om jouw reis comfortabel en veilig te maken. De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets je meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Terwijl het full map navigatiesysteem de ideale route voor jou uitstippelt, geniet jij van de kwaliteit van het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur of via spraak. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Deze auto is voorzien van airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met je mee en schatten continu de risico's in. Deze Hyundai i20 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als je onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. De dode hoek is een van de gevaarlijkste zones van elke auto. Daarom is deze Hyundai i20 voorzien van een actieve dodehoekdetectie. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Je bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Hyundai te reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
Overige
- Rijstrooksensor met correctie
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Fabrieksgarantie
- multimedia scherm standaard
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2023 - jan. 2026
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Aanvullende garantielabels: Hyundai Promise - Approved Used Cars
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Hyundai Forepark Rhone 18 2491AP 'S-GRAVENHAGE, NL 0703073965 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Bedrijfsinformatie
Met deze occasion van Wittebrug Hyundai Den Haag kiest u voor kwaliteit! Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie (vanaf € 4.500 ,-).
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s standaard met een BOVAG 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor het Wittebrug Servicepakket! Uw nieuwe auto krijgt dan voor levering een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof en/of een volgeladen accu, Wittebrug voordeelpas, minimaal 12 maanden geldige APK keuring, 130 punten kwaliteitscontrole en minimaal 15.000 kilometer of 12 maanden onderhoudsvrij rijden.
Hoewel wij onze uiterste best doen om onze auto's zo compleet mogelijk aan u te presenteren, zijn druk- en zetfouten altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom dan ook om de auto voor aankoop te controleren op de aanwezigheid van de voor u belangrijke opties. Bij twijfel over de aanwezigheid van een bepaalde optie kijken wij dit voor aankoop uiteraard graag extra voor u na
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.780 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 910 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Wittebrug Autobedrijven Hyundai Forepark
Rhône 182491 AP Den Haag




































