
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hyundai i20
Premium 1.0 T-GDI 100pk | AUTOMAAT | NAVI | CLIMA | 17'' BI-COLOR LM-VELGEN | KEYLESS ENTRY |

Hyundai i20
Premium 1.0 T-GDI 100pk | AUTOMAAT | NAVI | CLIMA | 17'' BI-COLOR LM-VELGEN | KEYLESS ENTRY |
€ 25.940202514.913 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 januari 2025 |
| APK | 29 januari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.478 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Dit is een fijne, compacte auto die u desondanks zal verrassen door de geboden ruimte. De aandrijving van deze auto komt voor rekening van een pittige benzinemotor, in combinatie met een automatische transmissie. Verder is de Hyundai uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt u permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De elektronische systemen in deze Hyundai helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. De uitrusting van deze Hyundai is met dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Hyundai i20 samen. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. Met voorzieningen als autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Bedrijfsinformatie
Standaard leveren wij deze kwaliteitsoccasion inclusief het ‘H-Point Occasion Basis Afleverpakket’ (alle onvermijdbare kosten; kenteken tenaamstelling en eventueel een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto). Om uw 'nieuwe' auto in een zo perfect mogelijke staat aan u af te leveren adviseren wij u om voor een upgrade te kiezen. Voor slechts € 1.099,- bieden wij het 'H-Point Comfort Afleverpakket' aan. Alles wordt dan tot in de puntjes verzorgd en u kunt rekenen op uitgebreide garantiezekerheden! Voor € 300,- extra kunt u ook nog kiezen voor het ‘H-Point Excellent Afleverpakket’.
Uw auto financieren? Met onze EXTRA LAGE RENTE DEALS hebben wij altijd een passend financieringsvoorstel voor iedereen. Profiteer bij aanschaf van uw kwaliteitsoccasion van scherpe rentetarieven. Vraag een van onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden.
Interesse in deze auto? Kom dan langs bij onze vestiging, bel ons óf vraag online meer informatie aan. Zoekt u wellicht een andere auto? Wij hebben een grote aanbod kwaliteitsoccasions op voorraad van diverse merken en u bent van harte welkom voor een uitgebreide bezichtiging of proefrit!
Hoewel onze advertenties met de grootste zorg zijn samengesteld kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van uitrustingsniveaus, opties en accessoires. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- mica kleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Aanvullende garantielabels: Hyundai Promise - Approved Used Cars
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
H-Point Occasion Basis Afleverpakket (inbegrepen):
• Reinigen
• Gegarandeerde kilometerstand
• Tenaamstelling
• Geldige APK
• Vloeistoffen controle
• Minimaal 10 liter brandstof (H-Point Basis)
Dit afleverpakket bevat: Hyundai Promise - Approved Used Cars; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
H-Point Comfort Afleverpakket (€ 999 meerprijs):
Reinigen inclusief grondige poetsbeurt
Minimaal 12 maanden APK
Onderhoudsbeurt conform fabrieksvoorschriften
Uitgebreide kwaliteitscontrole inclusief vervangen van versleten onderdelen
Volle tank brandstof (H-Point Comfort en H-Point Excellent)
Distributieriem vervangen indien nodig binnen 1 jaar of 15.000 km
H-Point Veiligheidsset (gevarendriehoek, lifehammer, veiligheidshesje)
BOVAG of merkgarantie (afhankelijk van de betreffende occasion*)
H-Point Pechhulp Basis NL
Vervangend vervoer service
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "H-Point Occasion Basis Afleverpakket "): Hyundai Promise - Approved Used Cars; BOVAG garantie (12 maanden)
H-Point Excellent Afleverpakket (€ 1.299 meerprijs):
Inclusief H-Point Comfort Afleverpakket met aanvullende zaken zoals
Fles motorolie
Afvullen van het aircosysteem
Waxoyl / Waxguard behandeling
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "H-Point Occasion Basis Afleverpakket "): Hyundai Promise - Approved Used Cars; BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.780 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 910 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
H-point Dordrecht
Mijlweg 313316 BE Dordrecht












































