

Hyundai i10
1.0i Comfort *Cruise Control*Airco*Nette auto!
€ 8.395201881.828 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 juni 2018 |
| APK | 23 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.106 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Modelreeks: 2017 - 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 402 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: (TMT)
CO₂-uitstoot (NEDC): 93 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.660 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 908 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Inhoud bagageruimte | 252 - 1.046 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,5 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 93 g/km |
| Energielabel | B |




