

Hyundai i10
1.1 i-Drive Cool
€ 4.245201279.186 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2012 |
| APK | 1 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 9.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
*Consignatieverkoop namens een klant
Ben je op zoek naar een compacte en veelzijdige auto die perfect is voor dagelijks gebruik? Dan is deze Hyundai i10 1.1 i-Drive Cool precies wat je zoekt! Uitgevoerd in stijlvol zwart en voorzien van praktische standaard- en fabrieksopties maakt deze hatchback elke rit een plezier. Het bouwjaar is 2012 en de auto verkeert in nette staat. Met een 51 kW (69 PK) sterke motor op benzine, een handgeschakelde transmissie en een gemiddeld verbruik van slechts 4,7 liter per 100 km biedt deze i10 zowel rijgemak als zuinigheid.
Uitgerust met onder andere:
- Airconditioning voor een aangename temperatuur
- Elektrische ramen voor
- Centrale deurvergrendeling met startblokkering
- Radio-CD/MP3 speler voor jouw favoriete muziek
- Dakspoiler en bumpers in carrosseriekleur voor een sportieve look
- Anti Blokkeer Systeem en elektronische remkrachtverdeling voor veiligheid
Technisch gezien is deze Hyundai helemaal bij, met een APK die geldig is tot augustus 2026. Dankzij zijn lichte gewicht van 980 kg en een maximum geremde trekcapaciteit van 700 kg is hij ook ideaal als praktische trekker. De krachtige 1.1 motor met een topsnelheid van 156 km/u en een acceleratie van 0-100 km in 15,2 seconden zorgt ervoor dat je moeiteloos over de weg zoeft.
**Details:**
Kenteken: 00XPH5
5 deuren, 5 zitplaatsen
Transmissie: Handgeschakeld
Brandstof: Benzine
Kleur: Zwart
Wil jij deze Hyundai i10 zelf ervaren? Maak nu een afspraak en ontdek zijn mogelijkheden!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 238 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
Bij D.R.Auto’s werken wij uitsluitend op afspraak.
Vanwege ons kleine team willen wij iedere klant de juiste aandacht geven en rustig de tijd nemen voor bezichtigingen en proefritten.
Wij staan voor nette occasions, eerlijk advies en een hoge service — ook ná aflevering van de auto. Klanttevredenheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✅ RDW aangesloten
✅ Keuze uit meerdere afleverpakketten
📍 Hoenderparkweg 48
7335 GV Apeldoorn
📞 Interesse? Neem gerust contact op om een afspraak in te plannen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.086 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 99 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.565 x 1.595 x 1.540 mm |
| gewicht | 880 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.405 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 889 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,2 s |
| Actieradius | 744 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |




