

Hyundai i10
1.0i * CARPLAY * NAVI * PDC * CRUISE * NL AUTO (NAP)
€ 9.695201992.602 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 24 december 2019 |
| APK | 24 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 15.001 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Welkom bij Autobedrijf Steenvoorde, leuk dat je kijkt naar onze origineel Nederlands geleverde Hyundai i10 !
Daarom bent u ook verzekerd dat deze auto een logisch verklaarbare lage kilometerstand heeft (NAP).
Ook is de volledige onderhouds historie aanwezig.
Over de prijs onderhandelen is bij ons niet nodig. We hanteren scherpe prijzen en staan voor onze kwaliteit.
Daarom leveren wij deze fraaie donker rode Hyundai i10 inclusief een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift en een APK keuring geldig t/m 24-06-2027 !
De verkoop prijs van deze occasion is op basis van de scherpe meeneemprijs van slechts 9.695 euro.
Wij streven naar zo hoog mogelijke kwaliteit voor een scherpe prijs.
Daarom adverteren wij in deze met de meeneemprijs en kan je optioneel kiezen voor 1 jaar Bovag Garantie (max 15.000 km) voor een meerprijs van slechts 695 euro.
Dat is dus een jaar lang volledige zekerheid voor net geen 58 euro per maand!
Bosch Car Service Steenvoorde staat al meer dan 40 jaar voor u klaar. Wij zijn een kleinschalig en informeel Bovag Autobedrijf.
Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:00
In het weekend zijn wij gesloten.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten en daarom kan aan de inhoud geen rechten worden ontleend.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele missende of ontbrekende opties.
Een bezichtiging en een proefrit is bij ons altijd mogelijk. Graag hiervoor wel een afspraak maken om teleurstellingen te voorkomen.
Er zitten krassen op de links voor en links achter wieldop. De carrosserie is meer dan keurig te noemen gezien de leeftijd en gelopen kilometers.
Dus geen deuk en krassen bak wat je vaak ziet bij kleine stads auto's maar een keurige auto.
Nieuw: Ja
Modelreeks: dec. 2018 - jan. 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 402 kg
Wielbasis: 239 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Auto Steenvoorde met 12 maanden garantie: *Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag ons naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld. De vermelde prijs bij deze geadverteerde auto is een online-meeneemprijs. Dit voertuig wordt verkocht in de staat zoals deze op dit moment verkeert, voorzien van een geldende APK keuring tenzij anders vermeld. Wij adviseren u om bij auto's vanaf €4.500 het BOVAG 12 maanden garantie pakket af te sluiten voor het bedrag va 695 euro.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Fabrikant: Autobedrijf Steenvoorde Reinaldstraat 69 6883HL VELP GLD, NL 026-3643073 http://www.autosteenvoorde.nl info@autosteenvoorde.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.660 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 922 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.324 kg |
| Inhoud bagageruimte | 252 - 1.046 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,7 s |
| Actieradius | 851 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
| Energielabel | D |




