

Hyundai i10
1.2 i-Motion Cool *2e EIG ! *AIRCO
€ 3.9502011121.035 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2011 |
| APK | 16 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 10.995 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
New Thinking. New Possibilities, zeggen ze bij Hyundai. Oftewel: kwaliteit van de bovenste plank, en niet normaal betaalbaar. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze Hyundai horen onder meer dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Alle audiofuncties zitten onder uw vingertoppen door de audiobediening op het stuur. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Deze auto is voorzien van isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en multi-informatie display.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Hyundai I10 samen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
VERDER BENT U VAN HARTE WELKOM: BENT U VAN PLAN DEZE AUTO TE BEZICHTINGEN BELT U DAN VAN TE VOREN, OM ZEKER TE WETEN DAT DEZE AUTO NOG NIET IS VERKOCHT: 0181-66 07 73 – 06 227 06 101
Tevens kunt u natuurlijk uw huidige auto bij ons inruilen. Financieren is ook geen probleem, en kan ter plekke geregeld worden ! Dit kan al vanaf €50,-per maand. LET OP ! GELD LENEN KOST GELD !
Van Vliet Auto’s is al jaren een begrip in de autobranche. Wij hebben dan ook al meer dan 40 jaar ervaring in de autobranche. Tevens is Van Vliet Auto’s een familie bedrijf geworden wat van vader op zoon verder is gegaan. Ons Occasion aanbod varieert dagelijks, bezoek dus regelmatig onze website. Wij hopen u van dienst te kunnen zijn in de zoektocht naar uw nieuwe auto
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0181-660773).
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/70 R13
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 238 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.248 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 121 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.590 x 1.600 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 885 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.410 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 925 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |




