

Hyundai i10
1.0i Comfort | All Season | Airco | Cruise control | El. bed. ramen |
€ 9.200201877.678 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 13 september 2018 |
| APK | 15 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.106 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Klein maar fijn. Deze Hyundai i10 doet zich niet groter voor dan-ie is. Met zijn pittige motor stuur jij deze auto vlot door het verkeer heen.
Dankzij de spraaksturing bedien jij verschillende functies zonder jouw handen van het stuur te halen. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. De uitrusting van deze Hyundai is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Hyundai i10 samen. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat je dan maximaal in de ankers gaat.
Meer weten over deze auto? Je bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Alles voor jouw nieuwe auto vind je bij Hyundai Wittenberg Amersfoort!
Wij vertegenwoordigen Hyundai in de regio Amersfoort, Hilversum, Nieuwegein en Utrecht. Je kunt bij ons terecht voor zowel aanschaf van nieuwe auto's en occasions, (private) leasing, als schade en onderhoud aan jouw auto.
Bij Hyundai Wittenberg kun je rekenen op transparante service en professionele dienstverlening, maar altijd met een persoonlijk karakter. Onze mensen maken het verschil. Zij zorgen voor de kwaliteit die jij en je auto verdienen, samen met het ruime assortiment kwalitatief hoogwaardige modellen.
Wij nodigen je graag uit voor een bezoek aan een van onze showrooms of kijk in ons online aanbod. We zijn je graag van dienst!
Welkom bij Hyundai Wittenberg!
Modelreeks: 2017 - 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 402 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: (TMT)
CO₂-uitstoot (NEDC): 93 g/km
Emissieklasse: Euro 5
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
*Voorwaarde dat de auto in onderhoud is bij Hyundai Wittenberg
**Exclusief voor Hyundai's
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Gebruikt"): Hyundai Promise - Approved Used Cars; BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.660 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 908 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Inhoud bagageruimte | 252 - 1.046 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,5 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 93 g/km |
| Energielabel | B |





