

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2022 |
| APK | 30 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.202 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
U zoekt een betrouwbare auto met uitstekende rijkwaliteiten? Dan is deze Hyundai Bayon een geweldige keuze! Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 25823 kilometer heeft gereden sinds 2022. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. De stoelverwarming maakt het interieur snel behaaglijk op koude dagen. Deze Hyundai Bayon heeft een verwarmd stuurwiel. Nooit meer koude handen onderweg. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Over het digitale dashboard is goed nagedacht. Alle belangrijke functies binnen en buiten in één oogopslag. Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst.
De geavanceerde technologie in deze Hyundai is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Hoe goed u ook oplet in het verkeer, de dode hoek blijft een risico. Gelukkig is deze Hyundai Bayon voorzien van actieve dodehoekdetectie. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als forward collision warning system, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Nijmegen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-nijmegen@bochane.nl
Autobedrijf Bochane Nijmegen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Nijmegen is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Nijmegen!
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrij assistent
- Audio installatie premium
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- multimedia scherm middel
- Rookvrij
- stuur kunstleder
- Technische inspectie
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: (NNB)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Leaseprijs: full operational lease € 444 p/m (48 maanden, 10.000 km); private lease € 474 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Hyundai Bayon - Welkom duurtest
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 321 - 1.115 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Bochane Nijmegen
Winkelsteegseweg 1506534 AR Nijmegen













































