

Hyundai Atos
1.1i Active Cool,Cv,Airco,85000 km Nap!
€ 1.999200685.522 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 25 april 2006 |
| APK | 31 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 9.610 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Zeer nette goed rijdende Hyundai Atos 1.1i Active Cool
Slechts 85000 km nap
4e eigenaar
2 sleutels
APK 31-05-2027
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Hyundai Atos. Hij rijdt lekker, deze Hyundai. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. Ook is de auto voorzien van: getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Hyundai wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Modelreeks: nov. 2004 - jan. 2008
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 477 kg
Wielbasis: 238 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Hoogsteen en Postma Auto's Rooilijn 22 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0638817981 http://www.hoogsteenpostma.nl hoogsteenpostma@hotmail.nl
.
Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.
HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808 0f 06-38817981
www.hoogsteenpostma.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.086 cc |
| Max. vermogen | 43 kW (59 pk) |
| Max. koppel | 90 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.530 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 859 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.336 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 889 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 146 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,8 s |
| Actieradius | 593 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | B |



