

Hyundai Atos
1.1i Active Young
€ 2.945200752.399 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 24 augustus 2007 |
| APK | 28 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 8.860 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Modelreeks: mei 2006 - jan. 2008
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 477 kg
Wielbasis: 238 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Autobedrijf Redenburg Snellerstraat 1 2288GL RIJSWIJK ZH, NL 0704150444 http://www.redenburg.nl rijswijk@redenburg.nl
Op zoek naar een betrouwbare occasion? Welkom bij Autobedrijf Redenburg B.V. in Rijswijk!
Met onze wekelijks wisselende voorraad van ruim 150 voertuigen staat jouw droomauto er wellicht al tussen.
Wij zijn inmiddels al ruim 35 jaar het vertrouwde mobiliteitscentrum voor particulieren en bedrijven!
Altijd scherpe, transparante prijzen zonder verborgen afleveringskosten.
Geleverd met een geldige, recente of nieuwe APK.
Financiering (Financial Lease) en inruil direct geregeld.
Bekijk alle foto's en details op onze website of kom gezellig langs. De koffie staat klaar!
Service & Techniek: Technisch onderhoud en APK-keuringen worden professioneel uitgevoerd door onze partner Auto Witte (www.autowitte.nl).
Openingstijden: Ma-Vr: 09:00-18:00 | Za: 10:00-17:00.
Contact: 070-4150444 | rijswijk@redenburg.nl | Snellerstraat 1, 2288 GL Rijswijk.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid zijn druk-, zet- en invoerfouten in deze advertentie voorbehouden. Controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.086 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 97 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.530 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 859 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.336 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 889 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 146 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,8 s |
| Actieradius | 648 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | C |



