

Hyundai Atos
1.1i Active Young | Centrale Deurvergrendeling | 37.000KM NAP!
€ 2.500200637.397 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2006 |
| APK | 6 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 8.360 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Deze Hyundai Atos komt uit 2006, werd geleverd van 01-05-2006 tot 31-01-2008 en kostte toen € 8.360,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2006 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 46 kW (63 PK) en een cilinderinhoud van 1086 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 146 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 15,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,5 liter per 100 km en hij weegt 859 kg. De APK is geldig tot 06-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94,33 per kwartaal.
* Door het limiet bij sommige websites worden niet alle foto's weergeven. Bekijk alle foto's op onze eigen website: https://www.autoservicebiest-houtakker.nl/ *
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer a.u.b. bij aanschaf de auto op opties die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 013 505 4717 ).
Wij hanteren een ALL-IN prijs en rekenen hierdoor geen standaard afleveringskosten!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 477 kg
Wielbasis: 238 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Openingstijden
Maandag 08:00 - 17:00 & 18:30 - 20:30
Dinsdag 08:00 - 17:00 & 18:30 - 20:30
Woensdag 08:00 - 17:00
Donderdag 08:00 - 17:00 & 18:30 - 20:30
Vrijdag 08:00 - 17:00 & 18:30 - 20:30
Zaterdag 09:00 - 17:00
Autoservice Biest-Houtakker is een vakkundig garagebedrijf dat al 20 jaar een begrip in Biest-Houtakker en omgeving is. Waar staan wij voor? Service en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel. Wij bieden een eerlijke en juiste reparatie of onderhoudsbeurt voor een betaalbare prijs in onze nieuwe moderne werkplaats. Flexibiliteit en betrouwbaarheid zijn onze handelsmerken. We willen u ook graag 's avonds van dienst zijn.
En uiteraard kunt u bij ons terecht voor een prima occasion. U kunt kiezen uit onze interessante voorraad van diverse merken. Ze worden uitvoerig nagekeken alvorens ze u worden aangeboden. Zoekt u een specifiek merk of type auto? Dan zoeken wij, geheel vrijblijvend, de occasion die past bij uw wensen. Natuurlijk kunt u uw auto inruilen.
Ook in geval van schade bent u bij ons aan het juiste adres. Twijfel niet, bel ons, of laat uw auto naar ons transporteren. Laat u niet beïnvloeden door uw verzekeraar, u beslist zelf wie uw auto repareert. Wij hebben een speciale regeling met betrekking tot het eigen risico en gratis vervangend vervoer.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.086 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 97 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.565 x 1.525 x 1.570 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 859 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.336 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 889 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 146 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,8 s |
| Actieradius | 648 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | B |



