
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hummer H3
3.5 AUTOMAAT/AUTO HEEFT AANDACHT NODIG
€ 8.8992006134.324 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Onbekend
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2006 |
| APK | 27 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 441 - € 482 |
Omschrijving
LEUKE HUMMER,RIJD GOED MAAR HEEFT COSMETISCH WEL WAT LIEFDE NODIG DOOR INRUIL VERKREGEN SNELLE HANDELS ZO MEENEEMPRIJS!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Bagagedek
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Chroom delen exterieur
Meer informatie
Laadvermogen: 452 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Bedrijfsinformatie
*********WIJ WERKEN ALLEEN OP AFSPRAAK 0643559762*********
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 3.653 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 328 Nm |
| gewicht | 2.202 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.654 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.041 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 595 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 18,5 l/100km (1 op 5,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 12,5 l/100km (1 op 8,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 14,7 l/100km (1 op 6,8) |
| CO2-uitstoot | 318 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Auto-Point
Sloterweg 13371066 CM Amsterdam










