
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Honda Civic
1.6i ES CVT | AUTOMAAT | NL AUTO | SCHUIFDAK | AIRCO | LMV |
€ 6.9501996138.706 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 1996 |
| APK | 26 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Bedankt voor uw getoonde interesse in de door ons aangeboden Honda Civic 1.6i ES CVT deze auto hebben wij voor u klaar gemaakt!
Deze auto is van binnen en buiten professioneel voor u gepoetst en klaargemaakt.
Ook word deze auto afgeleverd met een jaar Apk keuring en na de aanschaf is de Apk keuring bij ons elk jaar gratis!
Kom gerust langs om de auto te bekijken en een overtuigende proefrit te maken.
Boekjes en Nationale Autopas aanwezig.
2 Sleutels aanwezig.
Prijs:6950 ,-
Wilt u extra zekerheid bekijk onze garantie pakket eens!
Pakket C 12 maanden garantie vanaf € 599,-
Wat houd het in?
Pakket C
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling
- Grote onderhoudsbeurt
- 100 Punten check
- 12 maanden garantie op motor en transmissie
- 15 liter brandstof
Inruil mogelijk
Bent u geïnteresseerd in een van onze occasions?
Kom dan geheel vrijblijvend langs voor een bezichtiging en een proefrit.
Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur
Zondag van 10:00 uur tot 16:00 uur
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is De Automakelaar Gelderland niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Met vriendelijke groet,
De Automakelaar Gelderland
Thorbeckelaan 47
3843 WN Harderwijk
0341-267257
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 2
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.590 cc |
| Max. vermogen | 84 kW (114 pk) |
| Max. koppel | 144 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.190 x 1.700 x 1.380 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.580 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 642 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
Opties
De Automakelaar Gelderland
Thorbeckelaan 473843 WN Harderwijk



















