

Honda Civic
2.0 Full Hybrid 184pk Aut Sport
€ 39.70020267 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.883 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Deze Honda Civic Sport is uit voorraad leverbaar met een zeer scherpe netto deal actie.
Bij Van Nieuwkerk maken we het kopen van een auto eenvoudiger en transparanter met onze tijdelijke NETTO DEALS.
Wat zijn Netto Deals? Deze periode bieden wij onze klanten direct de maximale korting op onze nieuwe voorraadauto's, zonder te hoeven onderhandelen. Alles is helder en duidelijk vanaf het begin.
Hoe werkt het?
1. Direct de beste prijs: Alle auto's hebben de maximale korting direct zichtbaar, zodat je meteen weet wat je beste
deal is.
2. Werkelijke Inruilwaarde: Je inruilauto wordt gewaardeerd op basis van de standaard taxatieprijs. Dit betekent een
eerlijke en transparante prijs zonder verborgen kortingen.
3. Volledige Transparantie: Bij veel autobedrijven wordt de korting vaak verwerkt in een hogere inruilwaarde, wat de
werkelijke korting verhult. Bij ons zie je direct de maximale korting en de werkelijke waarde van je inruilauto.
*Wij adverteren onze auto's middels een occasion manager platform waarbij optielijsten automatisch worden ingevuld. Aan de ingevulde opties kunnen geen rechten worden ontleend. Uiteraard spannen wij ons in de advertenties zo compleet en correct mogelijk te plaatsen.
Nieuw: Ja
Constructiejaar: 2026-01
Wielbasis: 2.657 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Fabrieksgarantie: Ja
Kenteken: #75635
Welkom bij Automotive-centre Van Nieuwkerk, specialist in Honda, Mazda en Occasions. Ons toegewijde team, bestaande uit meer dan 45 deskundige medewerkers, staat klaar om u te verwelkomen. Vanuit onze drie strategische locaties in Hilversum, Amsterdam en Alphen a/d Rijn bedienen wij heel Nederland. Klanttevredenheid en rijplezier staat in ons familiebedrijf op één.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.993 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.840 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | B |




