

Ford Transit Custom
320 2.0 TDCI L2H1 Limited 360 Camera I Elek trekhaak
€ 42.4952024109 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2024 |
| APK | 5 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 71.894 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Deze rijk uitgeruste en BPM-vrije Ford Transit Custom is onder andere voorzien van een 360 graden camera, elektrisch wegklapbare trekhaak, stuurverwarming, adaptive cruise control, lane assist, blind spot, 2 schuifdeuren en Carplay.
Inruil: Om u een zo goed mogelijk voorstel te doen ontvangen wij graag het kenteken, de kilometerstand en foto’s van uw inruilvoertuig.
BOVAG garantie: tegen meerprijs is 12 maanden BOVAG Netwerkgarantie mogelijk.
Lease/financiering: Voor zowel particulieren als ondernemers bieden wij lease en financieringsmogelijkheden. Wij werken samen met DTC Lease. Op onze website onder het menu ‘’Financial Lease’’ kunt u gemakkelijk uw aanvraag indienen.
U bent van harte welkom bij Gert Hekhuis Auto’s om deze auto te bezichtigen. In overleg is dit ook in de avonden mogelijk. Belt u even van te voren om te voorkomen dat de auto van uw keuze niet gereserveerd of verkocht is?
Gert Hekhuis Auto's
Nieuwe Daarlerveenseweg 3-D
7671SK Vriezenveen
Tel: 0546569805
Tel: 0622383800
E-mail: info@gerthekhuisautos.nl
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
Bijzondere opties & accessoires
Pakket: Driver Assistance Pack
Pakket: Stoelen pakket
Pakket: Trekhaak pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Bij Gert Hekhuis Auto's helpen wij u graag verder. U bent van harte welkom voor een bezichtiging, ook in de avonduren. Neem vooraf even contact op, omdat wij niet altijd aanwezig zijn en graag de tijd voor u nemen.
Wilt u uw huidige auto inruilen? Stuur ons het kenteken, de kilometerstand en een paar foto's, dan ontvangt u snel een eerlijk inruilvoorstel.
Wij zijn lid van BOVAG, daardoor kunnen wij u BOVAG Netwerkgarantie (tegen meerprijs) aanbieden. Daarnaast bieden wij aantrekkelijke lease- en financieringsmogelijkheden voor zowel particulieren als ondernemers, in samenwerking met verschillende lease- en financieringsmaatschappijen. Een aanvraag indienen kan eenvoudig via onze website onder 'Financial Lease'.
Gert Hekhuis Auto's
Nieuwe Daarlerveenseweg 3-D
7671SK Vriezenveen
Tel: 0546569805
Tel: 0622383800
E-mail: info@gerthekhuisautos.nl
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.996 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.450 x 2.030 x mm |
| gewicht | 1.912 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.225 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |





