
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Transit Courier
1.0 Trend EcoBoost S&S | 100pk | Trekhaak | Cruise control | Airco | Metaal lak | Dak Rails

Ford Transit Courier
1.0 Trend EcoBoost S&S | 100pk | Trekhaak | Cruise control | Airco | Metaal lak | Dak Rails
€ 9.4502022104.741 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2022 |
| APK | 23 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.943 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Omschrijving
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Ford Transit Courier uit 2022. Er staat 105000 kilometer op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het passagiersgedeelte van deze personenauto is voorzien van een schuifdeur. Dat betekent een royale instap zonder openslaande portieren!
U bedient het audiosysteem met dab-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Aan boord van deze Ford Transit Courier is een achteropkomend verkeer waarschuwing voor extra veiligheid. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Ook is de Ford uitgerust met: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De Ford Transit Courier is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Ford Transit Courier Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Ford te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Wij hanteren vaste lage prijzen. Alle geadverteerde personenauto’s zijn rijklaar, wat betekent dat zij voldoen aan de APK-normen en veilig de weg op kunnen.
Let op: alle bedrijfswagens worden geadverteerd exclusief btw en afleverkosten.
Daarnaast kunt u kiezen voor een van onze full-service afleverpakketten, die wij van harte aanbevelen voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Wij adviseren u om bij aankoop alle zaken te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Wijzigingen, schrijf- en typefouten in specificaties zijn voorbehouden.
Ford Sutherland levert nieuwe auto’s via het agentuur-distributiemodel in de vestigingen Leeuwarden, Heerenveen, Drachten en Sneek. Deze vestigingen beschikken tevens over een full-service werkplaats. Onze occasions worden op transparante wijze aangeboden.
Wij raden u aan om vóór uw bezoek contact op te nemen met de vestiging om te controleren of de auto nog beschikbaar is.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- Tussenschot volledig
Overig
- Geldige APK bij aflevering
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2018 - 2023
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 649 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 249 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Controle & Service check: Gebreken worden aangegeven bij of na inspectie en apk.
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; Auto is gereinigd, Geldige APK bij aflevering, RDW leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amsterdam, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.760 x 1.770 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.181 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.900 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Actieradius | 705 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
Opties
Ford Sutherland Heerenveen
Kattebos 1488446 DB Heerenveen













