
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Courier
1.0 Trend EcoBoost 100PK Handgeschakeld - Navigatie - Airco -
€ 14.990202313.660 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 30 december 2023 |
| APK | 30 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 37.852 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Omschrijving
Ford Transit Connect – Praktisch, Zuinig & Representatief | Slechts 13.660 km
Deze nette en zeer compleet uitgeruste Ford Transit Connect is de ideale bedrijfswagen voor ondernemers die comfort, ruimte en betrouwbaarheid zoeken. Met een bijzonder lage kilometerstand van slechts 13.660 km verkeert deze Transit Connect in uitstekende staat en is hij klaar voor vele zorgeloze kilometers.
De handgeschakelde versnellingsbak zorgt voor een prettige en efficiënte rijervaring, terwijl het comfortabele interieur iedere rit aangenaam maakt – zowel zakelijk als privé.
Uitgerust met onder andere:
- Navigatiesysteem – Altijd snel en eenvoudig op uw bestemming.
- Airconditioning – Zorgt voor een aangename temperatuur tijdens iedere rit.
- Handgeschakeld – Comfortabel rijden met optimale controle.
- Bluetooth telefoonverbinding – Veilig handsfree bellen onderweg.
- Multifunctioneel stuurwiel – Bedien eenvoudig uw audio en telefoonfuncties.
- Elektrische ramen en spiegels – Extra gebruiksgemak in het dagelijks gebruik.
- Ruime laadruimte – Praktisch voor gereedschap, pakketten of materialen.
- Zuinig in verbruik – Lage gebruikskosten, ideaal voor dagelijks inzetbaar werkverkeer.
- Representatieve uitstraling – Een nette en moderne bedrijfswagen waarmee u goed voor de dag komt.
Dankzij de lage kilometerstand, praktische indeling en fijne rijeigenschappen is deze Ford Transit Connect een uitstekende keuze voor iedere ondernemer.
Interesse? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een proefrit!
Bij Van der Burgh hebben wij een uitgebreid aanbod aan Ford occasion modellen. Bekijk online ons ruime assortiment, boek alvast een proefrit of vraag een vrijblijvende offerte aan. Of u nu op zoek bent naar een praktische gezinsauto, een sportieve hatchback of een robuuste SUV, wij hebben de perfecte Ford occasion voor u! Onze deskundige verkoopadviseurs staan voor u klaar om u te begeleiden en te helpen bij het vinden van de geschikte Ford occasion die aansluit bij uw specifieke wensen en budget. Bekijk online ons assortiment aan jonge occasions of kom langs in onze showroom.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Frozen White
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- Tussenschot volledig
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Optie-pakket (binnenspiegel automatisch dimmend)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2018 - 2023
Typenummer: ZW43
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 649 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs: Deze auto wordt afgeleverd met 12 maanden BOVAG-garantie tot 20.000km, een nieuwe APK, afleverbeurt, volle tank en een jaar Ford Assistance.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amsterdam, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.760 x 1.770 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.181 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.900 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Actieradius | 705 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
Opties
Auto van der Burgh Brielle
Seggelant-Oost 83237 MH Vierpolders







































