

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 maart 2007 |
| APK | 7 januari 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Ruime Ford Mondeo Wagon van 1e eigenaar met comfortopties. Inruilauto met aandachtspunt, scherp geprijsd voor klusser of export.
Ford Mondeo Wagon 1.8-16V Ambiente 1e Eigenaar - NAP - Airco
- Kenteken: 53-XB-BS
- Merk: Ford
- Model: Mondeo Wagon
- Tellerstand: 317062 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1798 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CHBB
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1334 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Nee
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
Infotainment
- Easy Sound System 5000
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Ford Mondeo Wagon 1.8-16V Ambiente – Eerste eigenaar | Inruilauto | Ruim & Comfortabel
Nette en ruime Ford Mondeo Wagon 1.8-16V Ambiente, afkomstig van de eerste eigenaar. Deze auto is ingeruild en biedt veel ruimte en comfort. Ideaal als gezinsauto, werkauto of praktische stationwagen met royale laadcapaciteit.
Deze Ford Mondeo Wagon staat voor u klaar: een fijne occasion die, bij goed onderhoud, nog vele kilometers kan maken. Dankzij de benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak rijdt de auto prettig en betrouwbaar. Extra comfort? Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en ervaar het gemak tijdens koude dagen.
Voorzien van o.a.:
- Stoelverwarming
- Airconditioning (automatisch)
- Trekhaak (geschikt als caravantrekker)
- Elektrische ramen
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Parkeersensoren
- Boordcomputer
- Easy Sound System 5000 met stuurbediening
- Donker getint glas achter
- In delen neerklapbare achterbank
- Verstelbaar stuur
- Zeer ruime bagageruimte
Onderweg geniet u van comfort en gebruiksgemak. De automatische airconditioning houdt de temperatuur aangenaam, terwijl parkeersensoren het in- en uitparkeren vergemakkelijken.
Staat van de auto:
De auto heeft rondom enkele gebruikssporen en een deuk, passend bij leeftijd en kilometerstand.
Technisch aandachtspunt: de motor maakt een ratelend geluid.
Daarom scherp geprijsd – interessant voor de handige klusser, handel of export.
Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging / proefrit in te plannen.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- In hoogte verstelbaar stuur
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 731 kg
Wielbasis: 275 cm
Emissieklasse: Euro 4
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Ford Mondeo Wagon 2.2 TDCi (2004) - Klokje Rond
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.800 x 1.960 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.334 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.065 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 540 - 1.700 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 746 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,4 l/100km (1 op 8,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg


























