

Ford Kuga
2.5 PHEV e-CVT 225pk ST-Line X
€ 27.950202339.108 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Continu_Variabel
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Continu_Variabel |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 oktober 2023 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze FORD Kuga van het bouwjaar 2023 heeft 39108 kilometer op de teller staan. De aandrijving van deze FORD wordt verzorgd door een viercilinder motor en een continue automatische transmissie. Stevig ondersteund door de sportstoelen blijft u bij elke beweging op uw plek. Ook adaptieve bochtverlichting, zwarte hemelbekleding en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Natuurlijk brengt het digitale dashboard alle ritinformatie perfect in beeld. Maar ook communicatie, navigatie en tal van andere functies zijn permanent te volgen. Bij de luxe van deze auto hoort ook dual zone automatische airconditioning. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze FORD is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! Extra opties op deze auto zijn: lederen sportstuur, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals u mag verwachten van deze FORD Kuga is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Constructiejaar: 2023-10
Interieurkleur: Zwart
Beschikbare afleverpakketten:
Kenteken: #77297
Auto Melse is ruim 50 jaar een vertrouwde partner als het gaat om uw mobiliteit. Wij onderhouden alle merken en zijn erkend Ford Professional. Kijk voor onze afleverpakketten op koolemelse.nl Ondanks het feit dat iedere advertentie met zorg door ons wordt samengesteld, is het altijd mogelijk dat deze licht afwijken. Controleer daarom altijd of de opties die voor u van doorslaggevend belang zijn, daadwerkelijk op de auto zitten. Koole & Melse kan hier achteraf niet voor aansprakelijk gesteld worden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Continu_Variabel |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 8 versnellingen, Continu_variabel |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| gewicht | 1.744 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 26 g/km |





