

Ford Kuga
Active X 2.5 Plug-in Hybrid 243pk
€ 37.990202414.461 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 november 2024 |
| APK | 29 november 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.772 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Stap in en laat je verrassen door deze opvallende Ford Kuga Active X uit 2024. Uitgevoerd in het exclusieve Bursting Green Metallic met contrasterend zwart dak en zwarte spiegelkappen is dit een SUV die direct indruk maakt. Stoer, luxe en sportief in één.
Met slechts 14.466 kilometer op de teller verkeert deze Kuga in absolute nieuwstaat. Dankzij de rijke Active X-uitvoering geniet u van extra comfort, luxe en uitstraling. De ergonomische AGR-stoelen zorgen voor optimaal zitcomfort, ideaal voor zowel korte ritten als lange vakanties.
Ook aan praktisch gemak is gedacht. Deze Kuga beschikt over het geliefde Winter Pack, waardoor u op koude dagen profiteert van extra comfort. Daarnaast is hij af fabriek voorzien van een elektrisch wegklapbare trekhaak — perfect voor een fietsendrager, caravan of aanhanger, zonder afbreuk te doen aan het strakke design.
Highlights van deze Ford Kuga Active X:
Een bijzonder complete en smaakvol samengestelde Kuga die comfort, uitstraling en gebruiksgemak perfect combineert. Klaar voor vele zorgeloze kilometers.
Interesse? Neem snel contact op voor een proefrit en ervaar het zelf.
Bij Van der Burgh hebben wij een uitgebreid aanbod aan Ford occasion modellen. Bekijk online ons ruime assortiment, boek alvast een proefrit of vraag een vrijblijvende offerte aan. Of u nu op zoek bent naar een praktische gezinsauto, een sportieve hatchback of een robuuste SUV, wij hebben de perfecte Ford occasion voor u! Onze deskundige verkoopadviseurs staan voor u klaar om u te begeleiden en te helpen bij het vinden van de geschikte Ford occasion die aansluit bij uw specifieke wensen en budget. Bekijk online ons assortiment aan jonge occasions of kom langs in onze showroom.
Modelcode: CX482
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 271 cm
Interieurkleur: Leer / alcantara in Ebony
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs: Deze auto wordt afgeleverd met 12 maanden BOVAG-garantie tot 20.000km, een nieuwe APK, afleverbeurt, volle tank en een jaar Ford Assistance.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 178 kW (242 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.615 x 1.880 x 1.623 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.825 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.400 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 628 - 1.517 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 68 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,8 l/100km (1 op 35,7) |
| CO2-uitstoot | 22 g/km |
| Energielabel | A |






