

Ford Kuga
2.5 PHEV ST-Line Pano | B&O | Trekhaak | Hud | Stoel/Stuurverwarming | Carplay
€ 16.9952021191.628 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 juni 2021 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Rijden in een Ford betekent toekomstgericht de weg op gaan. Een stapje meer doen, de voorsprong pakken. Go Further, zoals ze zelf zeggen. De pluspunten van rijden op benzine en rijden op elektriciteit zijn soms lastig te vergelijken. Dus komt de hybride motor van deze Ford Kuga mooi uit. De perfecte combi! Deze auto levert de ultieme rijervaring met eersteklas functies zoals stoelverwarming, een verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Comfort, licht en het complete gevoel van ruimte wordt verzorgd door het elektrisch bediende panoramadak. Bij de uitrusting van deze Ford horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, adaptieve verlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De slimme lay-out van het digitale dashboard zorgt voor een uitstekend overzicht onderweg. De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Deze Ford is voorzien van spraakbediening voor het full map navigatiesysteem en voor het audiosysteem met DAB-ontvangst. Maar u kunt ook de knoppen op het stuur gebruiken. Met de draadloze telefoonlader laadt uw smartphone automatisch op tijdens het rijden. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatische airconditioning, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en boordcomputer.
In de Ford Kuga heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Ook helpen het head-up display, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Wij doen er alles aan om de informatie op onze website zo compleet en kloppend mogelijk te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. Fouten zijn immers nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: CX482
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 271 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| gewicht | 1.744 kg |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 32 g/km |
| Energielabel | A |





