

Ford Focus
2.3 RS Carplay Miltek Recaro Sony Winterpakket afn. Trekhaak Nieuwe remmerij!
€ 32.8752017116.288 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juli 2017 |
| APK | 16 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 55.831 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Aangeboden door Autobedrijf P. de Jong B.V:
Wederom een super gave Ford Focus RS in een uitstekende staat, veel dichter bij de rallysport gaat het niet komen! Nitrous Blue, schaalstoelen, winterpakket, carplay, navigatie en zelfs een compleet klepgestuurd Miltek uitlaatsysteem! Precies zoals wij hem als liefhebbers willen hebben, hij heeft zelfs nog een verborgen verassing. Het is misschien wel de enige Focus RS met een afneembare trekhaak, wellicht ga je hem nooit gebruiken maar het kan handig zijn.
Verder is de auto van 07 2017 en heeft hij 116.288 km gelopen. Alle facturen, onderhoudspapieren en boekjes zijn netjes aanwezig. De remmerij is voor de verkoop compleet vervangen dus daar is voorlopig geen omkijken naar. Zoals gezegd is hij in een erg mooie staat, van een liefhebber voor een liefhebber!
Voor het oog prachtig om te zien en erg mooi uitgevoerd, zo beschikt hij o.a over:
Ben je in de markt voor een mooie Focus RS dan is dit oprecht een mooi exemplaat, hij staat bij ons in Streefkerk!
Opties die u zou kunnen missen zoals een trekhaak, ander uitlaatsysteem, geblindeerde ruiten of cruise control kunnen wij in overleg voor u verzorgen. Neem contact op voor de mogelijkheden!
Niet op ieder portaal zijn alle foto's te zien, bekijk onze website voor de complete foto reportage. U bent van harte welkom voor een bezichtiging proefrit! Inruil en financiering zijn mogelijk.
LET OP: Onze auto's worden geadverteerd middels een occasion manager. Optielijsten worden automatisch ingevuld, helaas zijn samenstellingen van uitvoeringen soms anders. Wij controleren de optielijsten zorgvuldig, maar ook wij zien weleens iets over het hoofd. Vraag daarom bij eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele spel optie fouten in de tekst! Neem bij interesse contact op voor de exacte uitvoering!
BedrijfsInformatie: Welkom bij Autobedrijf P. de Jong B.V, Wij zijn gespecialiseerd in de inkoop en verkoop van gebruikte auto’s, Tevens leveren wij ook nieuwe personenauto’s bedrijfswagens. Bent u opzoek naar een specifieke auto? Wij helpen u graag met zoeken naar de juiste occasion. Wij maken gebruik van afleverpakketten, u kunt kiezen uit een: Standaard, Uitgebreid, Zekerheid of Bovag afleverpakket. Meer informatie over onze afleverpakketten vindt u als laatste foto van deze occasion of op onze website. U bent aan het goede adres voor een plezierige en betrouwbare partner in de autobranche. Wij zijn aangesloten bij Autofirst en Bovag. Bij ons bent u tevens aan het juiste adres voor onderhoud, reparatie, diagnose en aanpassingen aan uw personen of bedrijfsauto. Voor meer informatie bel 0184-681819 of mail naar info@autobedrijfpdejong.nl
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.300 cc |
| Max. vermogen | 257 kW (350 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.823 x 1.472 mm |
| gewicht | 1.460 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 1.045 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 266 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 175 g/km |
| Energielabel | G |




