

Ford Focus
1.0 Lease Edition - Navigatie - Lichtmetalen Velgen - Cruise Control - Trekhaak
€ 9.4452018120.218 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2018 |
| APK | 30 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.060 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Voor deze Ford Focus moet u snel zijn, want die gaat aandacht krijgen. Net binnen, maar daar blijft-ie niet lang! Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het full map navigatiesysteem. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Ford Focus prima parkeersensoren die u een handje helpen. Nooit te snel, altijd constant: dat is het voordeel van de aanwezige cruise control. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. De Ford is standaard voorzien van: lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Focus is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
FZ Auto's, is een begrip in de regio en is de occasion dealer met bodem internetprijzen voor heel Nederland.
De auto's bieden we voor bodem-internet-meeneemprijzen. We berekenen geen afleverkosten.
Wil je toch liever een afleverings-beurt of garantie? Dan is er ook keuze uit 4 afleverpakketten. Informeer bij ons voor deze scherp geprijsde pakketten.
We ruilen alle voertuigen in. Dus ook campers, motoren, boten enzovoort.
Financiering is mogelijk. Een occasion aanschaffen kost geld en kun je daarvoor kun je ook een financiering afsluiten. Door onze kennis van financiële producten kunnen wij interessante financieringsvoorstellen doen.
Volg ons ook op facebook.www.facebook.com/fzauto.nl
Bekijk ook onze andere advertenties of kom langs. In een prettig gespreken een lekker kop koffie helpen wij u graag in uw zoektocht naar een nieuwe auto. Daarvoor bent u aan het juiste adres bij FZ Auto’s!
Wij houden van eerlijkheid. Alle informatie in deze advertentie is dan ook zo accuraat mogelijk opgesteld. Fouten zijn echter menselijk en daarom blijven alle gegevens onder voorbehoud. Komt u langs, controleer dan altijd zelf de zaken welke uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: C346
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 724 kg
Wielbasis: 265 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.820 x 1.484 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.176 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 316 - 1.101 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 1.195 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | B |




