

Ford Focus
1.0 EcoBoost 140pk ST-line nieuwe distributie
€ 10.9502018128.159 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 april 2018 |
| APK | 10 april 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.021 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Ford Focus 1.0 EcoBoost 140pk ST-line nieuwe distributie
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Nette en goed onderhouden Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line 140pk uit 2018 te koop met veel opties! Voorzien van grote beurt en nieuwe distributie. Tevens voorzien van nieuwe banden, remschijven en blokken voor en achter.
Onder andere voorzien van: carplay, Sync 3, cruise control, bluetooth, climate control, navigatie, stoel en stuur verwarming, multimediascherm, bluetooth, lichtmetalen velgen 17" en vele andere leuke opties!
Laatste onderhoudsbeurt is zojuist uitgevoerd, de distributieset, banden, schijven en blokken zijn vervangen. Onderhoudshistorie is aanwezig inclusief twee sleutels en volledige documentatie. De Ford wordt afgeleverd met nieuwe APK en 3 maanden garantie!
Bekijk ook onze andere advertenties voor meer Ford aanbod!
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Inruil van uw auto is mogelijk.
U kunt ons telefonisch bereiken op 06-57035115 om een afspraak in te plannen! Tot snel!
Hermsen en Verweijen Auto's B.V.
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031 GG Wehl
06-57035115
info@hermsenenverweijen.nl
www.hermsenenverweijen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| gewicht | 1.216 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 655 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 1.100 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | A |




