

Ford Focus
Wagon 1.5 EcoBlue Connected Carplay / Cruise / Led / Trekhaak / Clima
€ 12.9502022136.160 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 mei 2022 |
| APK | 10 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.301 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 418 - € 437 |
Let op dit zijn preview foto's als de auto volledig is gepoetst komt de gehele fotoreportage online.
Een occasion om van te dromen. Deze Ford Focus Wagon brengt behalve een pittige motor en een vriendelijke kilometerstand ook de nodige extra's mee. Hij heeft een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. Het audiosysteem is 'men vraagt en wij draaien'. Met de spraakbediening bedient u alle functies. Ook over uw schouder ziet u onderweg niet alles wat er aan de achterzijde gebeurt. Daarom heeft deze Ford Focus Wagon een achteropkomend verkeer waarschuwing. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. De uitrusting van deze Ford is met WIFI-hotspot, lederen sportstuur, DAB ontvangst, airconditioning en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Focus Wagon is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. In deze Ford vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Met het bijgeleverde tellerrapport van Nationale Autopas weet u dat de kilometerstand van deze auto zuiver is. We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Ford. Belt u ons snel?
Modeljaar: 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 624 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Autocenter Veenstra Produksjewei 15 8501XD JOURE, NL 0513411551 http://www.autocenterveenstra.nl info@autocenterveenstra.nl
Een auto kopen bij AutoCenter Veenstra is altijd een voordelige keuze.
Zeker nu u iets extra's krijgt. Tijdelijk kunt u profiteren van onze Vijftig/Vijftig deal. U betaalt nu 50 procent en
50 procent verspreidt over 12,24 of 36 maanden. Het maakt niet uit welk termijn u kiest, u betaalt nu slechts
de helft en de andere helft lost u verspreidt af. En u heeft de mogelijkheid om boetevrij
extra in te lossen.
Op afspraak zijn onze vestigingen geopend tot 22:00 uur
Buiten openingstijden bereikbaar via Whatsapp onder nummer 06-19963729
Wij van Autocenter Veenstra hebben ons aangesloten bij www.autobedrijf.tevreden.nl. Hier kunt u zien wat de ervaringen waren van de klanten die u voor gingen in het kopen van hun auto bij Autocenter Veenstra
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.840 x 1.550 mm |
| gewicht | 1.331 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 608 - 1.653 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 1.093 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | A |





