

Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Edition Business | Panoramadak | Camera | Carplay |
€ 10.9002019136.883 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 juli 2019 |
| APK | 29 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.700 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Het is een auto die is ontworpen om niet alleen functioneel te zijn, maar om bovendien uitstekende prestaties neer te zetten. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zes versnellingsbak. De sportstoelen geven u veel zitsteun. Zon en frisse lucht krijgen vrij spel dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Deze Ford Focus Wagon is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige full map navigatiesysteem. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Ford Focus Wagon voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van cruise control, airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren u deze auto natuurlijk met een tellerrapport van Nationale Autopas. Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Modelreeks: mei 2018 - jan. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 642 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Auto Centrum Voorschoten Van Beethovenlaan 67 2253BE VOORSCHOTEN, NL 0715618484 http://www.autofirst-autocentrumvoorschoten.nl showroom@autocentrumvoorschoten.nl
Ook het inruilen van uw huidige auto behoort tot de mogelijkheden. Bel voor de zekerheid even voordat u komt, dan weet u zeker dat de gewenste auto nog op voorraad is.
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9!
Een gezellig familiebedrijf sinds 1987 waar u keuze heeft uit circa 40 occasions in vele prijsklassen. Wij beschikken over een moderne werkplaats voor al uw onderhoud, reparaties, airco-service, banden + opslag, autowasstraat en autoshop.
Uw Bovag Service Specialist voor de regio Voorschoten en omstreken.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.840 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.283 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.925 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 1.106 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | A |






