

Ford Focus
1.6-16V Trend 5-DRS AUTOMAAT|NAP|APK|123.000 KM|UNIEK|2000
€ 1.9482000123.826 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juli 2000 |
| APK | 3 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.985 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Ford Focus 1.6-16V Trend 5-DRS Automaat met 123.000 KM Nap aanwezig afkomstig van 1e eigenaar voorzien van de volgende opties:
Automaat, Stuurbekrachtiging, CV, Electrische ramen voor, Electrische spiegels, Radio 4000, Nap, Apk, Uniek
Auto rijdt en schakelt als nieuw en ziet er goed uit altijd binnen gestaan
Apk gekeurd 03-08-2026
Distributieriem is vervangen bij 101.589
Prijs € 1.950,-
Inruil mogelijk
Wij van Automotive RMR zijn dagelijks bezig met het inkopen en verkopen van Auto's en Bedrijfswagens wij zijn een universeel autobedrijf gevestigd in Boxtel. Wij zijn RDW Erkend en zijn dagelijk op zoek naar nieuwe voorraad dus kopen graag uw auto op waarbij u te plekke gelijk een vrijwaring krijgt van ons. Ook hebben wij de erkenning om auto's op export te kunnen zetten waarbij u gelijk de mogelijkheid heeft om een export verzekering af te sluiten.
Graag altijd van te voren even bellen omdat wij veel onderweg zijn om nieuwe auto's op te halen en teleurstellingen te voorkomen. Openingstijden van maandag tm vrijdag van 9.00 uur tm 18.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tm 17.00 uur. Zondag enkel op afspraak, buiten onze gewone openingstijden zijn wij ook op afspraak geopend.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Vinacles/Automotive RMR niet aansprakelijke worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder op nummer 06 - 12 11 78 06.
Automotive RMR
Ladonkseweg 4
5281RN Boxtel
Tel. 06 - 12 11 78 06
info@automotivermr.nl
www.automotivermr.nl
Modelreeks: sep. 1999 - aug. 2001
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: GRIJS
CO₂-uitstoot (NEDC): 188 g/km
Emissieklasse: Euro 2
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 338
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| gewicht | 1.101 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,9 l/100km (1 op 9,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| CO2-uitstoot | 188 g/km |



