

Ford Focus
Coupé-Cabriolet 2.0-16V Trend* Airco*Nieuwe APK/
€ 3.3502007236.627 km
Handmatig
Benzine
Cabriolet
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 18 oktober 2007 |
| APK | 21 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Go Further, is het motto bij Ford. Dit is uw kans om ook die extra stap te maken. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Uitstekende zitsteun en een strakke look? Daar zorgen de sportstoelen voor! Met het elektrisch bedienbare dak verandert u deze cabrio in luttele seconden in een auto voor zonaanbidders. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen en verstelbare lendensteunen.
U bedient het Easy Sound System 6000 via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. En deze auto heeft ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer, verstelbaar stuur en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Focus Coupé-Cabriolet samen. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.990 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.425 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 534 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 733 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,6 l/100km (1 op 9,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | C |



