

Ford Focus
cabrio Cabriolet
€ 3.4952008170.235 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 juli 2008 |
| APK | 26 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Ford Focus Cabrio 1.6 Automaat | Navi | Leder | Nieuwe APK | Zomer klaar ☀️
Te koop aangeboden: een nette en goed rijdende Ford Focus Cabrio automaat uit 2008. Ideale auto voor de zomer, dak open en genieten!
Deze auto is voorzien van fijne opties en rijdt en schakelt soepel.
Ford Focus cabrio Cabriolet
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Ford Focus Cabrio 1.6 Automaat | Navi | Leder | Nieuwe APK | Zomer klaar ☀️
Te koop aangeboden: een nette en goed rijdende Ford Focus Cabrio automaat uit 2008. Ideale auto voor de zomer, dak open en genieten!
Deze auto is voorzien van fijne opties en rijdt en schakelt soepel.
4seasoncars
Grote Waard 27
2675BX Honselersdijk
+31610290719
fourseasoncars@outlook.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.834 x 1.448 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.436 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 534 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 733 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
| Energielabel | D |



