

Ford Focus
1.0 Trend*NAP*Dealer-Ond
€ 4.2492016246.847 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2016 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.570 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Betreft een Ford Focus 1.0 Trend uitvoering in zeer nette goed staat . Auto is geheel dealer onderhouden met alle documentatie en start rijdt schakelt prima . Auto word geleverd met een nieuwe onderhoudsbeurt en is recent voorzien van een nieuwe APK die geldig is tot 31-03-2027.
Bedrijfsinformatie
Over ons
Wij zijn gespecialiseerd in de in- & verkoop van personenauto’s ondersteunt met import, export & taxatie dienstverlening.
Onze drijfveer binnen Dedicate Trading Automotive is transparantie, oprechtheid en klanttevredenheid boven alles!
Wij bestaan uit een klein, toegewijd team en bekijken graag samen met u de mogelijkheden rondom de aanschaf van een geschikte auto die voldoen aan uw wensen. Tevens kunnen wij via onze partners u voorzien van een passend voorstel voor financiering van uw toekomstige auto.
Onze auto's worden bij binnenkomst volledig nagelopen, voorzien van nieuwe APK en/of een onderhoudsbeurt, zo bent u verzekerd van veilige kilometers.
Wilt u uw huidige auto inruilen of uw auto verkopen?
Stuur uw inruil/ verkoop verzoek via whatsapp, e-mail of marktplaats chat.
Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, gelieve de onderstaande gegevens minimaal aan te leveren, zoals;
- Kenteken
- Kilometerstand
- Staat van het voertuig
- Onderhoudsstatus
- Foto's binnen & buitenzijde
- Uw richtprijs
U kunt ons bereiken via +31 (0) 638 663 913, info@dedicatetrading.nl of via marktplaats chat
Openingstijden:
Maandag : GESLOTEN
Dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 20:00 ( OP AFSPRAAK)
Zaterdag van 10.00 tot 19:00 ( OP AFSPRAAK)
Ook buiten openingstijden kunt u bij ons terecht, contacteer ons aub voor een afspraak.
Overschrijven | vrijwaren doen wij bij ons!
we proberen onze advertenties met grote zorg samen te stellen, toch komt het soms voor dat er typefouten en of spellingfouten kunnen voor komen / wij maken gebruik van een geautomatiseerd systeem waarbij opties en uitvoeringen van auto`s automatisch ingevuld worden en het voor kan komen dat gegevens die beschreven staan niet overeenkomen met de werkelijkheid .
Dedicate Trading
Grote Kerk 13
5251AA Vlijmen
Telefoonnummer: 0638663913
E-mailadres: info@dedicatetrading.nl
Website: www.dedicatetrading.nl
Website
www.dedicatetrading.nl
Modelreeks: jan. 2015 - mei 2018
Wielbasis: 265 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 232
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.358 x 1.823 x 1.484 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.176 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 316 - 1.101 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 1.195 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | A |




