

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 juni 2017 |
| APK | 20 juni 2021 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.592 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Te koop aangeboden: Ford Focus 1.0 Titanium in uitstekende staat. Deze tweedehands auto is zeer netjes onderhouden en ziet er zowel van binnen als buiten keurig uit. Een comfortabele en betrouwbare auto die direct klaar is voor gebruik.
De zuinige en soepele 1.0 EcoBoost motor maakt deze Focus ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten. Daarnaast is de auto rijk uitgerust met tal van moderne en luxe opties, waaronder Apple CarPlay en Android Auto, parkeersensoren voor en achter, Park Assist (automatisch inparkeren), stoel- en stuurverwarming en een 2-zone climate control.
Verder beschikt de auto over handige extra’s zoals een multifunctioneel stuur, Bluetooth en spraakbediening en lichtmetalen velgen.
Op het gebied van veiligheid is de auto compleet met onder andere ABS, ESP en airbags.
Kortom: een zeer nette, complete en comfortabele auto die direct rijklaar is.
Ford Focus 1.0 125pk Titanium|CarPlay|PDC|Park Ass|Stoelverw
- Kenteken: KDJ-99-B
- Merk: Ford
- Model: Focus
- Tellerstand: 54538 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: M1DD
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1180 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 182 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Park Assist Pack
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Pakket: Seat Pack
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met CD-speler
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonome parkeerfunctie
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 16"
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Azzouz Auto's
De Meeten 20C
4706NG Roosendaal
0614673623
info@azzouzautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Achteruitrij assistent
- Bluetooth
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 16"
Meer informatie
Modelcode: III
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 720 kg
Wielbasis: 265 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
originalType: 1.0 Titanium


Ford Focus RS vs. Honda Civic Type R - Vergelijkende...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.358 x 1.820 x 1.484 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 316 - 1.101 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 1.170 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Azzouz Auto's
De Meeten 204706 NG Roosendaal

























