

Ford Focus
1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X | Camera | LED |
€ 23.90020256.808 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 september 2025 |
| APK | 1 september 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.389 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Is deze auto iets voor u? Genoemde prijs is een basisprijs. Wij informeren u graag welke garantie en onderhoudspakketten er op deze auto mogelijk zijn, of kijk ook op Knoop-mazda.nl. U bent van harte welkom voor een vrijblijvende nadere kennismaking.
Pakket 1: 595,-
- 12 maanden wettelijke garantie
- Volledig reinigen van in- en exterieur
- Voorzien van minimaal 12 maanden APK
- Vloeistoffen check
Pakket 2: 995,-
- 12 maanden BOVAG garantie
- Volledig reinigen van in- en exterieur
- Voorzien van minimaal 12 maanden APK
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Levenslange pechhulp voor jouw Mazda bij onderhoud via de Mazda Dealer
- 20 liter brandstof.
- Napoetsen voor aflevering
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 596 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Aanvullende dealergarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Geldige APK
- Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Garantie: Tot 30 June 2027
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.378 x 1.825 x 1.471 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.299 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.895 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 477 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | A |





