

Ford Focus
1.0 Ambiente, stoelverwarming, 2015 airco 5 deurs
€ 5.9992015145.365 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2015 |
| APK | 8 augustus 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 18.628 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Hele leuke Ford focus ruim en zuinig
Ford Focus 1.0 Ambiente, stoelverwarming, 2015 airco 5 deurs
Exterieur
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
🔥 Ford Focus 1.0 (2015) – Rijk uitgerust | Distributieriem vernieuwd | €5.999 🔥
Op zoek naar een nette, betrouwbare én zuinige auto? Dan is deze Ford Focus 5-deurs precies wat je zoekt!
Deze keurige Focus uit 2015 is uitgerust met een 101 pk sterke motor en heeft een mooie kilometerstand van 145.000 km. De auto rijdt comfortabel, schakelt soepel en is verrassend zuinig met een gemiddeld verbruik van 1 op 20.
✅ Belangrijke pluspunten:
✨ Rijke uitvoering met o.a.:
Deze Focus biedt comfort, luxe én lage gebruikskosten – ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
💬 Waarom kiezen voor Human Cars?
✔ Scherpe prijs – kijk en vergelijk
✔ Inruil is mogelijk
✔ Proefrit op afspraak in Franeker
✔ Direct overschrijven mogelijk
📍 Interesse? Neem gerust contact op en plan een proefrit.
Deze Ford Focus staat klaar voor zijn volgende eigenaar!
Human Cars – Leuke auto’s voor iedereen 🚗
Human cars
Oostelijke industrieweg 10
8801 JW Franeker
0650265766
humancarsbv@hotmail.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.358 x 1.820 x 1.484 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.176 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 316 - 1.101 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 1.195 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | A |




