

Ford Fiesta
1.1 Trend | Airco | Cruise Control | Navigatie | Incl. BOVAG Garantie | Bluetooth |
€ 10.900201856.187 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 april 2018 |
| APK | 12 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.435 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Betreft een origineel in Nederland geleverde auto, dus de volledige historie is bekend en de auto heeft absoluut de juiste kilometerstand.
Inclusief nieuwe APK, 12 maanden BOVAG garantie en het ter naam stellen van het voertuig, dus zekerheid!
De genoemde prijs is exclusief onderhoudspakket van € 395,- Het onderhoudspakket houdt in; Periodieke onderhoudsbeurt, professionele schoonmaak van in- en exterieur, volle tank brandstof, Airco onderhoud, NAP certificaat en technische controle.
De vormgeving van deze Ford Fiesta is stijlvol maar ingetogen en dat maakt meteen duidelijk dat u van deze auto pure kwaliteit mag verwachten. In deze Ford vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In deze auto profiteert u onder andere ook van: in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! U vindt in deze auto ook airconditioning. De uitrusting van deze auto is met buitentemperatuurmeter, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
In de Ford Fiesta heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
*Ondanks de aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze advertentie, is het mogelijk dat bepaalde informatie onvolledig of onjuist is. Let goed op de opties die voor u van belang zijn en vraag altijd bij de verkoper na of de geselecteerde opties aanwezig zijn. Dit om misverstanden achteraf te voorkomen. De gemaakte foto's zijn altijd leidend.
Modelreeks: mrt. 2017 - jun. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Piet Has Automobielen BV Lageweg 25 1628JS HOORN NH, NL 0229215416 http://www.piethas.nl info@piethas.nl
Piet Has Automobielen B.V. staat voor kwaliteit, moderne service en een scherpe prijsstelling. Ruim 30 jaar een begrip in West-Friesland!
Wij zijn officieel Erkend Reparateur voor Chevrolet en Daihatsu.Ook zijn wij aangesloten bij de Bovag en zijn we de officiële Vakgarage voor West-Friesland. Inruil is altijd mogelijk.
Uw auto wordt altijd afgeleverd met een nieuwe APK-keuring en boven de 4.500,- altijd met volledige Bovaggarantie.
Piet Has levert als enige in de regio trekhaken van trekhaakcentrum.nl, merk-trekhaken tegen internet prijzen.
Omdat we naast merkdealer ook Allround Vakgarage zijn kunnen we financieringen, verzekeringen en pechhulp voor u afsluiten voor alle auto's.
Vraag naar onze diverse betalingsmogelijkheden. We kunnen een financieringsvoorstel op maat voor u verzorgen met aantrekkelijke rente's. Vraag naar de voorwaarden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.084 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.760 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.035 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 303 - 984 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 954 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | B |





