

Ford Fiesta
1.0 EcoBoost 95pk 5dr ST-Line
€ 12.4502021105.450 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2021 |
| APK | 17 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.020 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Hele nette auto, staat bij de poetser, meerdere foto's volgen.
Het doordachte concept van de FORD Fiesta staat garant voor ruimte en rijcomfort. Hij rijdt lekker, deze FORD. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel en geluidsisolerende ramen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De elektronische systemen in deze FORD helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Lange stukken vermoeiend? Niet met de cruise control! Geen capriolen meer als u met armen vol de auto moet openen. De keyless entry heeft u al herkend en ontgrendelt de FORD Fiesta automatisch. De uitrusting van deze FORD is met sportstuur, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bekerhouder behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
12 maanden wettelijke garantie, algehele controle, Minimaal 3 maanden APK, Registratiekosten.
Constructiejaar: 2021-01
Laadvermogen: 626 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Garantie: Standaard afleverpakket
Garantie: 12 maanden
Garantie: 15.000 km
Garantie: Standaard leveren wij alle auto's af met 12 maanden wettelijke garantie.
Bij auto's vanaf €. 4.500,- heeft U de keuze uit verschillende afleverpakketten.
Optioneel afleverpakket (€ 795): aflever pakket 2: Onderhoud volgens fabrieksspecificatie waar nodig vernieuwen distributieriem, 12 maanden Bovag garantie, Auto gepoetst binnen/buiten, Nieuwe APK, 12 maanden mobiliteitsgarantie Europa 24/7, 1/4 tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
AFLEVERINGPAKKETTEN
1. Afleverpakket 1: (€. 0,-) Standaard.
12 maanden wettelijke garantie, APK minimaal 3 maanden, inclusief tenaamstellingskosten en leges.
2. Afleverpakket 2: €. 795,- (voor auto's > €. 4.500,-)
Onderhoud volgens fabrieksopgave (indien nodig distributieriem/ketting), 1 jaar BOVAG garantie (i.p.v.
wettelijke garantie), nieuwe
APK (zonder adviespunten), auto gepoetst binnen en buiten,
brandstof € 25,-, airco service (pollenfilter nieuw en leidingen gedesinfecteerd)
1 jaar mobiliteitsgarantie 24/7 Europa en woonplaatsdekking.
Alle moeite is genomen om de informatie op Internet zo nauwkeurig en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.760 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.064 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 303 - 984 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 823 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |





