

Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium Climate Carplay Cruise PDC
€ 10.9402020128.846 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 november 2020 |
| APK | 26 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 20.541 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
De Ford Fiesta heeft een krachtig design, hij toont zelfverzekerd maar niet arrogant. Het is die uitstraling die deze auto zo aantrekkelijk maakt. Zijn rijkwaliteiten zijn navenant: achter het stuur van deze auto bent u iedere verkeerssituatie de baas, dankzij zijn krachtige motor en uitgekiende wegligging. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De sportstoelen geven het interieur een super strakke look. In deze Ford profiteert u onder andere ook van: 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met Connected Services wordt iedere rit nóg veiliger. Een goede veiligheidsvoorziening is de spraakbediening en stuurbediening voor belangrijke functies. Het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit dankzij DAB-ontvangst. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Ook WIFI-hotspot, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Fiesta is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Ford bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.
Modelreeks: nov. 2019 - jan. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 626 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: 3
Fabrikant: Auto XL De Schans 25 2405XX ALPHEN AAN DEN RIJN, NL 0172224015 http://www.autoxl.nl info@autoxl.nl
AutoXL bestaat al vanaf 1988 en heeft zich ontwikkeld tot een van de meest betrouwbare en toonaangevende occasiondealers in Nederland. In onze moderne showroom in Alphen aan den Rijn vindt u altijd meer dan
250 scherp geprijsde occasions, zorgvuldig geselecteerd met bekende onderhoudshistorie en gegarandeerde kilometerstanden via NAP.
Wij bieden een breed assortiment elektrische auto’s (EV’s), plug-in hybrides (PHEV) en zuinige benzine- en dieselauto’s van gerenommeerde merken zoals Volkswagen, Toyota, Kia, BMW, Audi, Peugeot, Tesla en meer. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor deskundig onderhoud, APK-keuringen en reparaties in onze moderne en volledig uitgeruste werkplaats. Ook bieden wij bandenservice, airco-onderhoud en professionele autodiagnose.
Met inruil, financiering, leasen of betalen per maand maken wij het kopen van uw ideale auto eenvoudig en betaalbaar. Of u nu op zoek bent naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen, youngtimer of elektrische SUV, wij helpen u graag. Met inruil profiteert u volledig van alle kortingen. (Let op: geld lenen kost geld) Wij streven altijd naar een optimale zorgeloze klantbeleving en leven daarom naar het motto: Enjoy the ride.
AutoXL is dé occasiondealer voor de regio Zuid-Holland, waaronder Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Den Haag, Katwijk, Zoetermeer, Gouda, Waddinxveen, Boskoop, Alphen aan den Rijn, Woerden, Utrecht en de Bollenstreek.
Wij zijn 7 dagen per week geopend, dus ook iedere zondag bent u van harte welkom!
Bekijk ons actuele aanbod op www.autoxl.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.760 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.064 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 303 - 984 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.024 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | A |





