

Ford Fiesta
1.0 Ecoboost ST-Line Panoramadak Carplay Winterpakket Led Navigatie
€ 16.675202183.216 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 april 2021 |
| APK | 24 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 24.150 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Aangeboden door Autobedrijf P. de Jong B.V:
Een super stoere Ford Fiesta ST-line met panoramadak! De Fiesta is op 04 2021 origineel Nederlands geleverd en heeft nu 83.216 km gelopen.
Zoals je op foto's kunt zien ziet de rood zwarte kleur combi er erg gaaf uit met het ST-line pakket. Ford heeft deze kleur Race red genoemd dat hij er sportief uitziet lijkt de bedoeling en is goed gelukt!
Verder is hij erg leuk uitgevoerd en o.a voorzien van:
Kortom een hele leuke Ford Fiesta ST-line, hij staat bij ons in Streefkerk!
Opties die u zou kunnen missen zoals een trekhaak, ander uitlaatsysteem, geblindeerde ruiten of cruise control kunnen wij in overleg voor u verzorgen. Neem contact op voor de mogelijkheden!
Niet op ieder portaal zijn alle foto's te zien, bekijk onze website voor de complete foto reportage. U bent van harte welkom voor een bezichtiging proefrit! Inruil en financiering zijn mogelijk.
LET OP: Onze auto's worden geadverteerd middels een occasion manager. Optielijsten worden automatisch ingevuld, helaas zijn samenstellingen van uitvoeringen soms anders. Wij controleren de optielijsten zorgvuldig, maar ook wij zien weleens iets over het hoofd. Vraag daarom bij eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele spel optie fouten in de tekst! Neem bij interesse contact op voor de exacte uitvoering!
BedrijfsInformatie: Welkom bij Autobedrijf P. de Jong B.V, Wij zijn gespecialiseerd in de inkoop en verkoop van gebruikte auto’s, Tevens leveren wij ook nieuwe personenauto’s bedrijfswagens. Bent u opzoek naar een specifieke auto? Wij helpen u graag met zoeken naar de juiste occasion. Wij maken gebruik van afleverpakketten, u kunt kiezen uit een: Standaard, Uitgebreid, Zekerheid of Bovag afleverpakket. Meer informatie over onze afleverpakketten vindt u als laatste foto van deze occasion of op onze website. U bent aan het goede adres voor een plezierige en betrouwbare partner in de autobranche. Wij zijn aangesloten bij Autofirst en Bovag. Bij ons bent u tevens aan het juiste adres voor onderhoud, reparatie, diagnose en aanpassingen aan uw personen of bedrijfsauto. Voor meer informatie bel 0184-681819 of mail naar info@autobedrijfpdejong.nl
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.941 x 1.476 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.064 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 303 - 984 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.024 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | A |





