

Ford Fiesta
1.4-16V Ambiente | APK | LM Velgen | Airco | Trekhaak | Nieuwe koppeling |
€ 1.4002004213.030 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2004 |
| APK | 26 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Ford heeft door de jaren heel wat onvergetelijke modellen gepresenteerd. En aan die gewoonte komt geen eind. 'Go Further', zeggen ze zelf. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. In deze Ford profiteert u onder andere ook van: warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Ook is de Ford uitgerust met: centrale portiervergrendeling en verstelbaar stuur.
Bent u nieuwsgierig naar deze Ford Fiesta? Laat het ons dan snel weten.Deze Ford Fiesta komt uit 2004, werd geleverd van 23-04-2002 tot 05-10-2005. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2024 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 59 kW (80 PK) en een cilinderinhoud van 1388 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 167 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 13,2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,5 liter per 100 km en hij weegt 1002 kg. De APK is geldig tot 26-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122,33 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 528 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Wij zijn in de avonduren en ook op zondag open op afspraak!
Alle inruil is mogelijk tegen handelsprijzen , uiteraard zijn wij aangesloten bij RDW,VWE en Nationale Auto Pas (NAP)
Door middel van het NAP rapport kunnen wij u dus een kloppende kilometerstand garanderen.
Tevens kopen wij alle merken Auto's in. directe betalingen en vrijwaringen.
De prijzen op internet zijn scherpe meeneemprijzen.
U kunt de auto dagelijks komen bekijken
Wij leveren onze Auto's inclusief een recente APK keuring en vloeistof controle.
Wij heten u van harte welkom en de koffie staat voor u klaar.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.388 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 124 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.917 x 1.683 x 1.432 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.002 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 692 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |


