

Ford Fiesta
1.0 EcoBoost ST-Line
€ 11.7502020138.918 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 december 2020 |
| APK | 30 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 22.436 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Een scherp stuurgedrag, uitgebreide veiligheidssystemen en moderne technologie. Zoekt u een compacte auto met de rijbeleving van een grote auto, dan is deze Ford Fiesta een uitstekende keuze. De auto is van het bouwjaar 2020 en is van de eerste eigenaar. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. Dankzij Connected Services weet u precies waar uw auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Ford Fiesta voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. De geïntegreerde WiFi-hotspot van deze auto is ideaal voor werk en gezin. Via de draadloze internetverbinding kunt u media streamen of internetsurfen. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Extra opties op deze auto zijn: WIFI-hotspot, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en sportstuurwiel.
In de Ford Fiesta heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Modelreeks: nov. 2019 - jan. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 626 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantielabel: SPOTiCAR Premium (24 maanden)
Fabrikant: Autobedrijf Peeman-Slot B.V. Industrieweg 15 1785AG DEN HELDER, NL 0223634700 http://www.peemanslot.nl dennis@peemanslot.nl
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK . De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad.
Aflever/Garantiepakket bieden wij u graag tegen meerprijs aan . Het aflever/garantiepakket kost €795,- daarvoor krijgt u: (Onderhoudsbeurt, 12 Maanden BOVAG-garantie, nieuwe APK, schoonmaak, brandstof twv €50.00.).
*Peeman&Slot bv is niet aansprakelijk voor kennelijke (type)Fouten op de website of prijskaart.Mogelijke tik ,en zetfouten zullen dan ook zo spoedig mogelijk worden aangepast.*
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.760 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.064 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 303 - 984 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.024 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | A |





