

Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 april 2004 |
| APK | 29 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
PROEFRIJDEN UITSLUITEND OP AFSPRAAK. I.V.M DRUKTE. GRAAG BELLEN VOOR AFSPRAAK
Ford Fiesta 1.6-16V Ghia * Airco * Automaat * 5 deurs *
- Kenteken: 15-NZ-SX
- Merk: Ford
- Model: Fiesta
- APK tot: 29-01-2027
- Tellerstand: 175010 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1596 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: FYJA
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 1034 kg
- Max. trekgewicht: 900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Microvezel bekleding
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Deze Ford Fiesta V 1.6-16V Ghia rijdt en schakelt zeer goed en verkeert absoluut in goede staat. De auto is voorzien van een comfortabele automaat die soepel door de versnellingen gaat. Dankzij de airco blijft het interieur ook op warme dagen aangenaam koel. De stuurbekrachtiging zorgt ervoor dat de auto licht en prettig stuurt in de stad. Met cruise control zijn langere ritten ontspannen en comfortabel. De elektrische ramen voor werken netjes en snel. Ook de centrale deurvergrendeling op afstand functioneert zoals het hoort. De aanwezige trekhaak maakt de auto extra praktisch voor dagelijks gebruik. Het gaat om een nette vijfdeurs hatchback in een stijlvolle grijze kleur. De auto biedt plaats aan vijf personen en is daardoor geschikt voor gezinnen of dagelijks vervoer. Deze Fiesta is gebouwd in april 2004 en heeft een kilometerstand van 175.010 kilometer. Onder de motorkap ligt een betrouwbare 1.6 liter benzinemotor met 101 pk vermogen. De motor levert voldoende kracht en rijdt soepel in combinatie met de automaat. De auto beschikt over voorwielaandrijving wat zorgt voor stabiel rijgedrag. Dankzij de Ghia-uitvoering is de auto luxer uitgevoerd dan standaardmodellen. Het interieur voelt verzorgd aan en alles oogt netjes onderhouden. Er worden twee sleutels meegeleverd waarvan één met afstandsbediening. De auto is ideaal voor iemand die betaalbaar en comfortabel automatisch wil rijden. Zowel technisch als optisch maakt deze Ford een verzorgde indruk. Kortom is dit een complete en betrouwbare auto waar nog jarenlang plezier van te verwachten is.
INRUIL MOGELIJK
ALLE KEURINGEN ZIJN TOEGESTAAN
VOOR MEER INFORMATIE EN VRAGEN BEL GERUST 010-4668190
PROEFRIJDEN UITSLUITEND OP AFSPRAAK. I.V.M DRUKTE.
GRAAG BELLEN VOOR AFSPRAAK
RIJDT EN SCHAKELT ZEER GOED
ABSOLUUT IN GOEDE STAAT
AIRCO
AUTOMAAT
STUURBEKR.
CRUISE CONTROL
ELEKT. RAMEN VOOR
CENTRALE DEURVERGRENDELING OP AFSTAND
TREKHAAK
Voor de gevolgen van druk- en zetfouten wordt geen aansprakelijkheid aanvaard.
Autobedrijf Emcoos
Veilingweg 38
3034KB Rotterdam
010-4668190
info@emcoos.nl
Openingstijden: Ma T/M Za 9.00 uur tot 18.00 uur
emcoos.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 146 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.917 x 1.683 x 1.432 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.034 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.570 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 599 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Automobielbedrijf Emcoos
Veilingweg 383034 KB Rotterdam






























