

Fiat Punto
Evo 0.9 TwinAir Sempre 5-drs Clima|LMV|Cruise
€ 7.250201888.127 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2018 |
| APK | 13 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.700 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een tweecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen en in delen neerklapbare achterbank.
De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing registreren wat er gebeurt in de dode hoeken en achter u. U krijgt meteen een waarschuwing als u een achterligger over het hoofd ziet. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?Alle technologie in de Fiat Punto Evo is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een tweecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen en in delen neerklapbare achterbank.
De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. De regensensor is slim en alert, van de eerste spatjes tot een wolkbreuk. Altijd genoeg automatische wiscapaciteit. Natuurlijk is deze Fiat Punto Evo voorzien van cruise control. Ook is de Fiat uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Fiat Punto Evo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.065 x 1.687 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 275 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 1.184 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | A |




