

Fiat Punto
Evo 0.9 TwinAir Lounge
€ 1.7952013246.469 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2013 |
| APK | 3 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.883 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Fiat Punto Evo 0.9 TwinAir Lounge
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Bij de bouw van de Fiat Punto Evo wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Het elektrisch bediende glazenpanorama dak zorgt voor licht en gevoel van ruime. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! In de regen hoeft u niet langer zelf de ruitenwissers in te schakelen. De regensensor zorgt ervoor dat de ruitenwissers altijd op de juiste snelheid werken. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Deze Fiat is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Fiat Punto Evo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Heuvelop, heuvelaf. En opeens moet u stilstaan. Geen probleem, de hill hold control houdt deze Fiat Punto Evo perfect op z'n plaats tot u weer verder rijdt.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
BOVAG Garantie – 12 maanden (meest uitgebreide optie)
Bij aankoop van een gebruikte auto met BOVAG Garantie ontvangt u:
BOVAG Garantie is de “geen-gedoe-garantie”.
OVERIG
Inruil mogelijk
Nieuwe APK bij levering (indien afgesproken)
Meer informatie: 033-204 88 88 | 06 - 50 50 25 77
Openingstijden:
Ma - vr: 09.00 - 18.00 uur
Za: 10.00 -17.00 uur.
Zo: 13:00 - 15:00
Auto 66 B.V. - Argonweg 6, 3812 RB Amersfoort
www.auto-66.nl
EXTRA DIENSTEN
Autoverhuur 66 - huurauto's vanaf € 25,- per dag
Auto verkopen? Ga naar SNELJEAUTOKWIJT.NL
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.687 x 14.900 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 275 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 1.184 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 98 g/km |
| Energielabel | A |




