We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Bij het ontwerpen van de Fiat Punto Evo stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze Punto Evo is van het bouwjaar 2012, hij heeft 239848 kilometer gelopen. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Fiat wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
OVERIG Inruil mogelijk Nieuwe APK bij levering (indien afgesproken)