

Fiat Panda
TwinAir Turbo 80PK Dualogic Edizione Cool | Origineel NL |
€ 7.750201693.547 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2016 |
| APK | 6 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.889 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Stadsauto? Jazeker. Lekker compact en pittig. Maar moet je 'm eens op de snelweg zien! Hebt u een vlotte rijstijl? Dan is deze FIAT met zijn zuinige maar pittige motor geknipt voor u. Tot de uitrusting van deze FIAT behoren ook neerklapbare achterbank en dagrijverlichting.
Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. De uitrusting van deze auto is met isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, trip computer en in hoogte verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze FIAT Panda is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Constructiejaar: 2016-02
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Ivoor
Emissieklasse: Euro 6
Onze internet verkoopprijs is INCLUSIEF afleveringskosten, minimaal 12 maand APK en natuurlijk service met een glimlach. Bij ons staat de koffie altijd klaar.
Dus geen verborgen en/of bijkomende kosten achteraf !!!
De inhoud van deze site is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan het lezen van deze informatie kunnen geen rechten ontleend worden. De makers van de site achten zich in geen enkel geval schuldig bij eventuele schade in welke vorm dan ook die ontstaan zou zijn door onjuiste informatie op onze site of een verkeerde interpretatie van deze informatie.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.650 x 1.640 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 973 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | A |




