

Fiat Panda
0.9 TwinAir Edizione Cool Airco All Season Nette!
€ 3.9902013142.429 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2013 |
| APK | 27 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.465 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Hele leuke en vooral nette Fiat Panda in Blu Dipinto Di Blu Metallic, een kleur die hem heel mooi staat. Ook komen de blauwe ac...
Fiat Panda 0.9 TwinAir Edizione Cool Airco All Season Nette!
Algemene gegevens
Kenteken: 8-SBR-75
Tellerstand: 142429 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2013
Transmissie: Handgeschakeld 5
Kleur: Blauw Metallic
Kleurnaam: Blu Dipinto di Blu 567/A
Interieur: Grijs
Bekleding: Stof
Interieurnaam: Grigio di Blu
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Technische gegevens
Motorinhoud: 964 cc
Aantal cilinders: 2
Vermogen: 48 kW / 65pk
Koppel: 88Nm
Ledig gewicht: 930 kg
Max. massa voertuig: 1455 kg
Max. trekgewicht: 800 kg
Energielabel: A
Emissieklasse: Euro 5
Acceleratie (0-100 km/h): 15.0 seconden
Topsnelheid: 160 km/h
Gemiddeld verbruik (gecombineerd): 4.2 l/100km
Functionaliteit
Lengte (cm): 365 cm
Hoogte (cm): 1551 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 12465 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Hele leuke en vooral nette Fiat Panda in Blu Dipinto Di Blu Metallic, een kleur die hem heel mooi staat. Ook komen de blauwe accenten terug in het interieur, wat het een leuke speelse auto maakt. De Airco is heerlijk koud, en de auto rijdt heel fijn. Onderhoudshistorie is keurig bijgehouden en aanwezig. Als u opzoek bent naar een leuke panda dan hebben wij deze voor u staan.
Vraag / Meeneemprijs: € 3.990,- Vloeistoffen op niveau, minimaal 15 liter brandstof, minimaal 6 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Full Service Prijs: € 4.590,- Onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden Garantie, Minimaal 12 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Wil je een auto komen bekijken, bel dan van te voren even. Het komt wel voor dat we weg zijn, dus een afspraak maken voorkomt teleurstellingen. Dit is ook 's avonds mogelijk. Neem gerust contact met ons op om de auto te bezichtigen.
Bodewes Mobility
Kalkwijk 97a
9603BD Hoogezand
06 21614075
contact@bodewesauto.nl
bodewesmobility.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 964 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 88 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.650 x 1.643 x 15.510 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 930 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.455 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 880 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |




